Hakkımızda

Türkçe ve yabancı dilde Profesyonel CV oluşturma hizmeti veren Cvcim.com, değişen sektörel kariyer odaklarına uyum sağlayan yenilikçi yapısı ile 2010 yılından beri alanının öncüsü olmuştur.

Cvcim.com ekibi olarak misyonumuz, müşterilerimize hedefleri doğrultusunda kariyer planı yaparak, iş başvurusu yapmak için hazırladığı CV formunu gereksiz ayrıntılardan arındırıp, önemli noktaları önplana çıkararak CV ' nin incelenmeme riskini en aza indirermektir.

Cvcim.com ekibi olarak; iş başvurularının dolasıyla kariyer hayatının önemli parçalarından olan özgeçmiş formu hazırlama ve sunum konusunda profesyonel destekler vermeyi hedefledik. Toplumumuzun büyük bir kesimi iş başvurularında önemli bir adım olan cv formu düzenleme konusunda eksik veya hatalı bilgiler nedeniyle deneyimlerini, becerilerini, kişiliklerini yansıtmakta güçlük çekiyor. Günümüz koşullarında internet ve bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla iyice büyüyen insan kaynakları; iş veren'e çok sayıda seçenek sunabiliyor. Başvuru değerlendirme sürecindeki temsilcilerimiz olan online iş ağı profillerimiz ve CV formumuzun profesyonelce hazırlanması önceliğin bize verilmesinde büyük rol oynuyor. Cvcim.com özgün makaleler, bilgi portalı, online destek hattı ve Profesyonel CV oluşturma hizmetiyle yanınızda.

Cvcim.com, sürekli gelişim için sektör analizi, müşteri yorumları ve AR-GE çalışmalarına önem verir.

Cvcim.com 'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ofislerimize de bekleriz...

 

Cvcim.com bir Moose Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti. hizmetidir.