Linkedin Profil Düzenleme

Linkedin Profil Düzenleme

₺ 199

Bu hizmet için teslim süresi 3 gündür. Hızlı servis teslim süresini 1 günedüşürür.

CV FORMUNUZU ÖNYAZI İLE TAÇLANDIRIN!

Araştırmalar Cv formuna eklenen önyazının işverende güven hissi uyandırdığını göstermektedir. Cv formunuzu incelemeye başlamadan güven duygusu tetiklenen işveren iki sayfayada kendinizi anlatmaya çalıştığınız özgeçmiş formunu incelerken samimiyetinize inanacaktır.

Hızlı Servis (₺ 149)

Hizmetlerimizden herhangi birini satın aldığınızda size özel olarak bir danışman atanır. Bir telefon görüşmesi ayarlanarak doldurduğunuz form üzerinde ayrıntılı inceleme yapılır. Cv 'nizde yer alacak güçlü nitelikleriniz,akademik başarılarınız analiz edilerek kariyer planınız belirlenir. CV ' niz için size en uygun format belirlenir.

Sosyal medya analizi dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşmakta. Bir işveren Cv sini incelediği adayın sosyal medya profilini ziyaret ederek, buradan da fikir sahibi olma yoluna gitmek isteyebilir. Ülkemizde iş bağlantısı konusunda önemlilik arz eden LinkedIn, işverenlere başvuru sahibinin referans ve bağlantı bilgilerini sunduğu için, LinkedIn profilinizin Cv formumuzda kendimizin referans olarak belirttiği  kişi veya kuruma göre inandırıcık seviyesi daha yüksektir. 

Cvcim.com ' dan size güzel bir tüyo. Cv formunuza referans bilgisi yerine sağlam bağlantılarınızın olduğu LinkedIn profil linkinizi yazın. İşveren adayınıza hem güven verin hem de özgüveninizi gösterin.

Hala bir LinkedIn profili oluşturmadıysanız başarıya giden yoldaki bu küçük ama önemli adımı Cvcim.com' un profesyonel ekibi yardımıyla tamamlayabilirsiniz. 

Vaktinizi nakde dönüştürecek yolu en kısa sürede Cvcim.com ayrıcalığı ile tamamlayabilirsiniz.

Cvcim.com ile yarışa rakiplerinizden bir adım önde başlayın. 

Cvcim.com size %100 memnuniyet garantisi sunar.