Arapça CV

Arapça CV

₺ 399

Bu hizmet için teslim süresi 3 gündür. Hızlı servis teslim süresini 1 güne düşürür.

Ekspres Servis (₺ 79)
LinkedIn Profili Düzenleme (₺ 49)
Önyazı (₺ 49)
Baskılı Cv (₺ 25)

Hizmetlerimizden herhangi birini satın aldığınızda size özel olarak bir danışman atanır. Bir telefon görüşmesi ayarlanarak doldurduğunuz form üzerinde ayrıntılı inceleme yapılır. Cv 'nizde yer alacak güçlü nitelikleriniz,akademik başarılarınız analiz edilerek kariyer planınız belirlenir. CV ' niz için size en uygun format belirlenir.

Birden fazla iş başvurusu için ,farklı sektörlere hitap edebilecek, geniş kapsamlı olarak hazırlanan CV formudur.

Profiliniz, yeterlilikleriniz, kişisel özellikleriniz detaylı analiz edilir.

CV formunuzda olması ve olmaması gereken noktalar titizlikle belirlenir.

Size atanacak danışman yardımı ile alanında uzman grafiker ve iş analistlerimiz cv formunuzu profesyonelce oluşturur.

Tespit ettiğimiz özellikleriniz,becerileriniz sayesinde  hangi sektörlere iş başvurusunda bulunabileceğiniz,hangi pozisyonlara başvuruda şansınızın oransal olarak dağılımı konusunda değerlendirme yapılarak sizinle paylaşılır.

İşinizi şansa değil uzmanına bırakın.

İş deneyiminize göre kategorize edilmiş aşağıdaki hizmetlerimize bir göz atın.

PROFESYONELCE HAZIRLANMIŞ BİR CV İŞVERENLERİN DİKKATİNİ ÇEKER

Yaptığınız işlerde başarılı, çalışkan, özverili ve azimli olabilirsiniz. Akademik geçmişinizin ve niteliklerinizin farkedilmesini istemek en doğal hakkınız. Cv formunda etkileyicilik, stil, açıklık ve netlik en önemli anahtar noktalardır. Cvcim ekibi olarak verdiğimiz hizmet tam olarak farkedilmenizi sağlamaktır. 

Cvcim.com ekibinin, kariyeriniz için elinden gelen özveriyi göstereceğinden emin olabilirsiniz. Herbiri farklı sektörlerde uzman kişilerden oluşan Cvcim.com ekibi işverenlerin dikkatini nelerin çekeceğini çok iyi bilir. Cv formunuzda olması gereken anahtar kelimeleri doğru kullanır, yetekenlerinizi ve niteliklerinizi en çarpıcı haliyle tanıtır ve böylelikle işverenin hassas noktalarına dokunmayı başarır. Kendinizi hayalinizdeki kariyer basamağının bir sonraki adımına Cvcim.com ile taşıyın.

BİR CV FORMUNU PROFESYONEL YAPAN ŞEY NEDİR?

CV formu sizin kim olduğunuzu, mevcut kariyer durumunuzu, işveren için neler yapabileceğiniz hakkında fikir vermeye, işverenin sizi tanımasına açan bir penceredir. Profesyonelce hazırlanmış bir CV formuna sahip olmak işverenin sizi farketmesini sağlayacak en iyi yoldur. İyi bir Cv, iyi bir grafiker, iyi bir sektör analisti, iyi bir kariyer danışmanı gerektirir. 

HAZIR ŞABLON CV FORMLARINDAN UZAK DURUN!

İnsan beyni rutini görmezden gelir, yapılmaya alışılmış şeyler, ayrıntıyı görmemize engel olur. Birçoğumuz hergün aynı işe ya da okula aynı yoldan gider geliriz. Bir süre sonra beynimiz, aynı şeyleri görüyor olmanın doygunluğuyla kendini dışarıya kapatır ve yürürken veya araba kullanırken başka şeyler düşünmeye başlarız. 
Benzer şekilde hergün onlarca cv formu inceleyen firmaların insan kaynakları, işverenler hazır taslak cv formlarını görmezden gelirler. İki sayfaya sığdırdığınız akademik kariyeriniz, başarılı iş geçmişiniz, yetenekleriniz okunmadan çöpe gider.

Kısaca bir işi profesyonel yapan şey profesyoneller tarafınan yapımasıdır.