HAKKIMIZDA

Cvcim.com  |  Profesyonel Kariyer Hizmetleri

Türkçe ve yabancı dilde Profesyonel CV oluşturma hizmeti veren Cvcim.com, değişen sektörel kariyer odaklarına uyum sağlayan yenilikçi yapısı ile 2010 yılından itibaren alanının öncüsü olmuştur.

 
Misyonumuz
 

Danışanlarımıza hedefleri doğrultusunda kariyer planı oluşturarak, iş başvurusu yapmak için hazırladığınız özgeçmişlerinizde eğitimlerinizi, niteliklerinizi, iş deneyimlerinizi, becerilerinizi ve önemli özelliklerinizi ön plana çıkararak özgeçmişinizin işe alım uzmanları tarafından farkındalığını arttırmaktır.

Cvcim.com Ekibi Olarak;

İş başvurularının dolayısıyla kariyer hayatının önemli parçalarından olan özgeçmiş formu hazırlama ve sunum konusunda profesyonel destekler vermeyi hedefledik. Toplumumuzun büyük bir kesimi iş başvurularında önemli bir adım olan cv formu düzenleme konusunda eksik veya hatalı bilgiler nedeniyle deneyimlerini, becerilerini, kişiliklerini yansıtmakta güçlük çekiyor. Günümüzde çok değerli noktalara taşınan insan kaynakları uygulamaları ve insan kaynakları çalışanları; İşveren'e işe alım noktasında çok sayıda seçenek sunabiliyor. Başvuru değerlendirme sürecinde incelenen iş ağı profilimiz ve özgeçmişimizin profesyonelce hazırlanması, önceliğin ekibimize verilmesinde büyük rol oynuyor. Cvcim.com özgün makaleler, bilgi portalı, online destek hattı ve profesyonel cv oluşturma hizmetiyle yanınızda.

Neler Yapıyoruz?

Cvcim | Creative Improvement Manager

 
1
Profesyonel Özgeçmiş Hizmetleri

Herbiri farklı sektörlerde uzman kişilerden oluşan ekibimiz işverenlerin dikkatini nelerin çekeceğini çok iyi bilir. Cv formunuzda olması gereken anahtar kelimeleri doğru kullanır, yetekenlerinizi ve niteliklerinizi en çarpıcı haliyle tanıtır ve böylelikle işverenin hassas noktalarına dokunmayı başarır. Kendinizi hayalinizdeki kariyer basamağının bir sonraki adımına Cvcim.com ile taşıyın.

 
2
Eğitimler

Mülakat simülasyonları, Kişilik envanterleri ve çeşitli kişiye özel kariyer planlama aktiviteleriyle iş arama süreçlerinde yanınızdayız.

 
3
Sosyal Medya Profilleri

Sosyal medya analizi dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek yaygınlaşmakta. Bir işveren Cv sini incelediği adayın sosyal medya profilini ziyaret ederek, buradan da fikir almak isteyebilir. Ülkemizde iş bağlantısı konusunda önemlilik arz eden LinkedIn, işverenlere başvuru sahibinin referans ve bağlantı bilgilerini sunduğu için, LinkedIn profilinizin Cv formumuzda kendimizin referans olarak belirttiği  kişi veya kuruma göre inandırıcık seviyesi daha yüksektir. 

Bizimle Çalışmak İster misin?