HAKKIMIZDA

Cvcim.com  |  Profesyonel Kariyer Hizmetleri

Türkçe ve yabancı dilde Profesyonel CV oluşturma hizmeti veren Cvcim.com, değişen sektörel kariyer odaklarına uyum sağlayan yenilikçi yapısı ile 2010 yılından itibaren alanının öncüsü olmuştur.

Cvcim.com Moose Danışmanlık Yazılım Elektronik Ltd. Şti. Hizmetidir. Ticaret Sicil No: 415450

 
Misyonumuz
 

Tüm müşteriler için güvenilir, etkili, çarpıcı ve rekabetçi bir özgeçmiş yaratmak. Müşterisini yakından tanımayı amaçlamış, doğru yönlendirme odaklı bir yetenek markası olmak.

Vizyonumuz yetenek yaratım alanında bulunduğu pazarda lider marka olmaktır.

Cvcim.com Ekibi Olarak;

İş başvurularının dolayısıyla kariyer hayatının önemli parçalarından olan özgeçmiş formu hazırlama ve sunum konusunda profesyonel destekler vermeyi hedefledik. Toplumumuzun büyük bir kesimi iş başvurularında önemli bir adım olan cv formu düzenleme konusunda eksik veya hatalı bilgiler nedeniyle deneyimlerini, becerilerini, kişiliklerini yansıtmakta güçlük çekiyor. Günümüzde çok değerli noktalara taşınan insan kaynakları uygulamaları ve insan kaynakları çalışanları; İşveren'e işe alım noktasında çok sayıda seçenek sunabiliyor. Başvuru değerlendirme sürecinde incelenen iş ağı profilimiz ve özgeçmişimizin profesyonelce hazırlanması, önceliğin ekibimize verilmesinde büyük rol oynuyor. Cvcim.com özgün makaleler, bilgi portalı, online destek hattı ve profesyonel cv oluşturma hizmetiyle yanınızda. Kabul almak istediğiniz işi hedeflemek için kariyer hikayenizi dikkatlice sizden aldığımız bilgiler ışığında oluşturabiliriz

Neler Yapıyoruz?

Cvcim | Creative Improvement Manager

 
1
Sizi Tanıyoruz

Size özel atanmış danışmanınızla yapacağınız görüşme ve paylaşımlarla sizi daha yakından tanıyoruz. Ayrıca uzman bir bakışla sizin de kendinizi daha iyi tanımanıza olanak sunuyoruz. 

 
2
Sizi Yazıyoruz

Herbiri farklı sektörlerde uzman kişilerden oluşan ekibimiz işverenlerin dikkatini nelerin çekeceğini çok iyi bilir. Cv formunuzda olması gereken anahtar kelimeleri doğru kullanır, yetekenlerinizi ve niteliklerinizi en çarpıcı haliyle tanıtır ve böylelikle işverenin hassas noktalarına dokunmayı başarır. 

 
3
Sizi Sunuyoruz

Özenle hazırladığımız CV formunuzla sizi doğrudan mülakat aşamasına taşımayı hedefliyoruz.

 

Bizimle Çalışmak İster misin?